LeeHooker King's Trip

Skladové číslo: 27086.01
Dostupnost výrobku: na dotaz

6.700 Doprava zdarma

Popis

King‘s Trip je téměř jako švýcarský nůž mezi overdrive-distortion pedály. Jedná se o dva pedály v jednom. Každý z nich lze nastavit do režimu BOOSTER, OVERDRIVE nebo DISTORTION. Tato funkce dělá z King‘s Trip naprosto univerzální pedál, jejž ocení především ti, co touží používat pro své zkreslení pouze „jeden“ pedál.

Díky těmto režimům můžeme King‘s Trip nastavit např. do režimu: OD > BOOST, nebo DIST > BOOST, kde druhá „žlutá“ část slouží pro zesílení hlasitosti - např. pro sólo atp. Dále BOOST > OD nebo BOOST > DIST, kde předsazený booster funguje jako „přikrmovač“ a zvyšuje míru zkreslení „žlutého“ kanálu. Nastavení OD > OD Vám umožní využívat dva různě nastavené overdrivery zvlášť, nebo oba současně s výsledným hutnějším zkreslením.

Navíc díky pečlivě vyladěnému frekvenčnímu rozsahu si tento pedál velice dobře rozumí jak se zvukově ostřejšími/jasnějšími aparáty typu Fender, tak i s temnějšími/kulatějšími typy jako Marshall či Vox. King‘s Trip je inspirovaný legendárním a velice ceněným pedálem King of Tone od AnalogMan.

Pedál je vyroben z pečlivě vybraných kvalitních komponentů a disponuje režimem TRUE-BYPASS. Pedály LeeHooker jsou ručně vyráběny jako Custom shop boutique efekty. Všechny modely jsou ryze české výroby.

- Ovládání: Drive, Tone, Volume
- Napájení: 9V baterie nebo DC adaptér
- Žlutý a červený LED indikátor
- 2x vnitřní DIP přepínač (BOOST, OD, DIST)
- 2x vnitřní trimr
- True Bypass
- Povrchová úprava: tmavě fialová metalíza

Související média