LeeHooker Pepper Trip+

Skladové číslo: 2709.01
Dostupnost výrobku: skladem

5.500 Doprava zdarma

Popis

Nová edice zkreslovacích krabiček Lee Hooker vychází z podobného konceptu, jako některé krabičky slavného britského konstruktéra pedalboardů Petera Cornishe. (Mezi jeho stálé zákazníky patří celá britská kytarová elita v čele s Davidem Gilmourem, Jimmym Pagem, Ericem Claptonem, Jeffem Beckem a dalšími..) Základní myšlenkou pro designování těchto pedálů je skloubení požadavků na vintage zvuk z přelomu šedesátých a sedmdesátých let při současném zachování vysokého uživatelského komfortu.

PEPPER TRIP+
Vintage Overdrive
Příjemný zvuk Peppera se dá zařadit do kategorie "měkké, kultivované zkreslení lampového zesilovače, podobné zvuku aparátu Howard Dumble Overdrive Special. Hodí se skvěle na rytmické beglajty i soul-blues-jazzová sóla. Zapojení vychází z klasického konceptu MXR Distortion+, obohaceného o přesnější korekce, buffer na vstupu (eliminuje ztráty např. při užití delšího kabelu mezi kytarou a efektem), výstup s nízkou impedancí, true-bypass přepínání a standartní napájení 9V pin-negative. Zkreslení jde plynule v celém rozsahu od čistého zvuku až téměř do fuzzové zóny. Nemění přitom zvuk kytary a je velmi dynamické. Výborně reaguje na volume kytary, při staženém volume se zvuk vyčistí, aniž by dramaticky ztrácel na tloušce a barvě. Pepper Trip+ je super použitelný overdrive!

Our new line of LeeHooker distortion effects is based on the design concept requirement of vintage sound of the sixties and seventies of the last century while maintaining high user comfort. Similar idea was previously introduced by the famous British designer Peter Cornish. (His customers included entire British guitar elite such as David Gilmour, Jimmy Page, Eric Clapton, Jeff Beck and others ...)

PEPPER TRIP +
Vintage Overdrive
The pleasant sound of Pepper can be classified as "soft - cultivated distortion" of the tube amplifier, similar to the sound of the Howard Dumble Overdrive Special. It is great for rhythm playing and soul-blues-jazz solos. Circuitry is based on the classic MXR Distortion + concept, enriched by more precise EQ, input buffer (eliminates losses, such as when using a longer cable between guitar and effect), low impedance output, true-bypass and standard 9V pin-negative power supply. Distortion doesn't change the sound of the guitar and is very dynamic. It responds perfectly to the volume of the guitar, when the volume is low the sound is clearer without losing its richness and color.
Pepper Trip + is a super usable overdrive!

Související média